Zakład pogrzebowy „AD Patres” istnieje od 1999 roku. Od początku swojej działalności firma kładzie szczególny nacisk na jakość świadczonych usług oraz pozyskanie Państwa zaufania.

Zdajemy sobie sprawę, że śmierć, zwłaszcza bliskiej osoby to wielka tragedia i nawet, jeśli jesteśmy przygotowani na rozstanie, stojąc

w obliczu śmierci, nie zawsze potrafimy sobie poradzić

w tych trudnych chwilach. Przychodzi to łatwiej, jeśli wszystkie formalności związane z pogrzebem możemy powierzyć komuś, mając pewność, że poprowadzi je za nas w profesjonalny sposób. Dlatego też, wieloletnie doświadczenie pracowników firmy pozwala profesjonalnie służyć Państwu pomocą w najtrudniejszych chwilach.

 

Będziemy wszędzie tam, gdzie będą nas Państwo potrzebować, gdyż świadczymy nasze usługi pogrzebowe w dowolnym miejscu i według życzeń rodziny.


Oferujemy transport zwłok, zarówno krajowy, jak również zagraniczny oraz pomoc w wyborze trumny, urny, kwiatów, a także uzgodnimy treść nekrologu. Przygotujemy ceremonię na cmentarzu oraz zorganizujemy na Państwa życzenie uroczystość pożegnalną. Dysponujemy nowoczesnymi pomieszczeniami i samochodami oraz profesjonalnymi urządzeniami chłodniczymi do przechowywania zwłok.

 

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych na najwyższym poziomie. Zostaliśmy docenieni przez rzeszę usatysfakcjonowanych klientów.

 

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom realizujemy wszelkie zamówienia gwarantując najwyższą jakość usług.